Termín: 20. 12. 2018
Místo: ZŠ Přepeře

Na čtvrtek 20. prosince se každý z nás velmi těšil.

Na tento den jsme si připravili posezení všech dětí při čaji a cukroví. Všichni jsme odučili dvě hodiny a hned začaly velké přípravy.

Tentokráte si pro nás připravili velké překvapení žáci a žákyně třetího ročníku pod vedením slečny vychovatelky Ondruchové. Pozvali nás na koncert „Vánočních koled“ za zvuku varhan a doprovodných nástrojů. Vystoupení bylo velmi pěkné, a kdo koledu znal, mohl si koledu zazpívat spolu se třeťáky.

Pod rozsvíceným stromečkem jsme si navzájem nadělili, „posvačili“ cukroví s uvařeným čajem a potom jsme už byli všichni zvědaví, kdo jaký dárek dostal. Celá tato akce se nám velmi líbila.

Navzájem jsme si všichni popřáli vše nejlepší do nového roku a do začátku vánočních prázdnin nám zbýval už jen jeden den!!!

Seznam koled:

1. Dědečku, dědečku koleda
  2. Rychle bratři
  3. Rolničky
  4. Štěstí, zdraví, pokoj svatý
  5. Nesem vám noviny
  6. Veselé Vánoce

Za ovoce, sponzorský dar, děkujeme panu Jaroslavu Markovi.