okres Semily – příspěvková organizace

Závěr školního roku se u nás ve škole již tradičně  nese ve znamení nacvičování – nacvičování na Akademii. Ne jinak tomu bylo i letos. Příprava začíná už někdy od dubna, ale hlavní doba je pak v červnu. Letošní téma znělo – Dítě školou povinné a vystoupení se uskutečnilo 26. června v 18 hodin v místní sokolovně.

Minutu po 18. hodině se otevřela opona a vše začalo. Program byl tentokrát hodně bohatý, skládal se z 22 čísel,které byly rozděleny do 6 sekcí.

PROGRAM XXII. ŠKOLNÍ AKADEMIE – 2018

 1. Holky z naší školky (1.,2.,3.,5.)
 2. Aj – Umbrellas – Deštníky (4.)
 3. Pohádka – Zvířátka a loupežníci (3.)
 4. Mravenci (2.)

_____________________________________________

 1. Aj – Dinosaurus (5.)
 2. Básničky (1.)
 3. Aj – Barvy (3.)
 4. O Červené Karkulce (2.)

________________________________________________________

9. HUDEBNÍ KROUŽEK

——————————————————————————————-

 1. Králíček (1., 4.)
 2. Aj – Cviky (3.)
 3. Hrnečku vař ( 5.)
 4. Proč bychom se báli (4.)
  __________________________________________________
 5. Country (3.,5.)
 6. Vejce (4.)
 7. Vadim
 8. AJ KROUŽEK
  _____________________________________________

    18 Princezna se zlatou hvězdou (5.)

 1. Tancuj, tancuj (1.)
 2. Když jde malý bobr spát (4.)
 3. Turbo (5.)
 4. Dítě školou povinné – závěr

Jako první na podium vtančili dva hoši –náš „Kotvald“ v podání Huga Novotného  a „Hložek “ – Tobi Prokeš  z 5.třídy  + děvčata 1.- 5.třída s písní Holky z naší školky, následovaly anglické Deštníky v podání žáků ze 4. třídy,….střídalo se mluvené slovo, tanec, písničky, hrané  pohádky,.. nechybělo ani vystoupení žáků na hudební  nástroje  pod vedením  pana Vantucha   a ani již tradiční „hadí muž “  Váďa  ze 3.třídy se svým akrobatickým vystoupením. Tu správnou atmosféru ještě umocnilo perfektní ozvučení od našeho věrného a spolehlivého zvukaře pana Michala Novotného. Za to mu patří naše velké díky.

Děti s rozzářenýma očima a s úsměvy na tváři si Akademii opravdu užívaly a jako odměnou za jejich dřinu byl opravdu bujarý potlesk. Děkujeme. Je to pro nás známka toho, že můžeme všem ukázat, že se do školy nechodíme jen učit počítat a číst, ale učíme se  spoustu dalších jiných věcí.

Po závěrečné písničce, potlesku a hromadném   AHÓÓÓJ se opona zavřela a my se budeme těšit na příští Akademii. A proto (jak zaznělo v závěru od našich konferenciérů Kačky Sajdlové a Huga Novotného) – zachovejte nám přízeň i nadále.

 

Print Friendly, PDF & Email