Termín: 25. 11. 2022
Místo: Přepeře

V pátek 25. listopadu se někteří naši žáci účastnili kulturního programu pro přepeřské důchodce. Program začínal v 17 hodin, to ale ještě nebyl čas pro naše vystoupení. Pokud někoho začínala trochu ovládat tréma, jistě ho rychle opustila, když nastoupil na scénu kouzelník. Ve víc jak půlhodinovém vystoupení jsme shlédli spoustu kouzel a triků doprovázených kouzelníkovými vtípky. Děti si show náramně užily, obzvlášť, když se mohly stát na chvilku kouzelníkovými asistenty. Po tomto zábavném číslu přišla řada konečně na žáky naší školy. Děti si se svými učiteli připravily krátký, ale zato pestrý program a myslím, že se jim opravdu povedl. Na podiu recitovaly různé básničky, zpívaly písničky a tančily a děvčata potěšila hrou na klávesy a flétnu. Odměnou za báječné výkony jim byl nejen potlesk z plného sálu, ale také výtečné občerstvení, na kterém si všichni moc pochutnali!