okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 22. 11. 2023
Místo: ZŠ Přepeře

Křížem krážem se dá procestovat celý svět a průvodce vám může dělat třeba i akustická kytara. Nevěříte?

Na naši základní školu dne 22. 11. 2023 zavítal pan Jindřich Kaulfers se svojí „Španělkou“ – akustickou kytarou.

Za dobrodružstvím jsme se vydali díky kouzelnému sluchátku Macha a Šebestové. Mohli jsme tak navštívit daleké země a seznámit se s místními písněmi.

Doletěli jsme navštívit do Brazílii papoušky Ara v deštném pralese. Přešli jsme poušť s karavanou velbloudů. Dopluli jsme na pustý ostrov a zazpívali si písně s piráty. Pokořili jsme jihoamerické Andy – písně místních obyvatel nám zněly dlouho v uších. Ve Španělsku jsme si zatančili flamengo. Nakonec jsme zavítali i do České republiky – pásli jsme koně „Okolo Třeboně“. Děkujeme za krásný zážitek.

Print Friendly, PDF & Email