okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 24. 04. 2019
Místo: Hřiště v Přepeřích

Za chladného a větrného počasí naše škola pořádala Okrskový turnaj v kopané venkovských škol.

Letošního ročníku se zúčastnil rekordní počet škol. Kromě naší pořádající, přijeli také fotbalisté z Příšovic, Ohrazenic, Radostína, Mašova a Mírové.

Družstva byla rozdělena do dvou skupin. Tu první, po velmi dobrých a bojovných výkonech, jsme vyhráli bez obdržené branky. V semifinále jsme nastoupili proti Ohrazenicím a podali velmi dobrý výkon a postoupili do finále. Tam jsme se již podruhé utkali se ZŠ Mašov a vyhráli 2-0 a stali se celkovými vítězi turnaje. Pozoruhodné na tom vše je, že jsme vyhráli všechna utkání při celkovém skóre 8-0!!!

Děkuji všem hráčům za příkladnou reprezentaci naší školy a za postup do Turnova.

Ke stažení:

Print Friendly, PDF & Email