okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 07. 09. 2017
Místo: Stadion L. Daňka v Turnově

Ve čtvrtek 7. 9. se v Turnově konalo 3. kolo krajského přeboru družstev nejmladšího žactva (r.n. 2006-2008) v atletice.  Závodů se zúčastnily Aneta a Tereza Markovy. Každá závodnice absolvovala štafetu 8x200m a poté dvojboj – 50m+dálka. Členkou družstva byla také již naše bývalá žákyně Veronika Marková.
 
Děvčata statečně bojovala, ač patřila k těm nejmladším z celého závodního pole. Družstvo AC Turnov se v tomto kole umístilo na 3. místě a po dosavadních třech kolem zaujímá celkové  1. místo. Závěrečné finálové kolo proběhne 23. 9. v Jablonci nad Nisou.
Výsledky ke stažení zde

Klikněte pro zvětšeníKlikněte pro zvětšeníKlikněte pro zvětšení

Klikněte pro zvětšeníKlikněte pro zvětšeníKlikněte pro zvětšení

 

Print Friendly, PDF & Email