okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 03. 09. 2018
Místo: ZŠ Přepeře

Po prosluněných prázdninách se všichni učitelé a žáci naší základní školy sešli v pondělí 3. září ve svých třídách. Po přivítání s kamarády i učiteli došlo na líčení prázdninových zážitků, ale i na připomenutí nastávajících školních povinností.

Nejslavnostnější zahájení nového školního roku proběhlo v 1. třídě, kde se budou společně učit žáci 1. a 4. ročníku. Nově nastoupivší prvňáčky přišel přivítat starosta obce, několik povzbudivých vět jim řekl ředitel školy i nová třídní učitelka Stanislava Vaňková.      

Ve školním roce 2018/2019 přišlo na naši školu 7 nových žáků do 1. ročníku, z toho 4 chlapci a 3 děvčata. Všichni dětem přejeme, aby se jim u nás líbilo, aby je školní práce bavila a dařila se jim a aby zde našli spoustu nových kamarádů.

Print Friendly, PDF & Email