okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 22. 02. 2019
Místo: Tělocvična Přepeře

Tradiční událostí v našem školním kalendáři, na kterou se všichni moc těšíme, je „Rej masek“.

Ne jinak tomu bylo i v pátek. Již od rána se mění naši žáci v různé pohádkové či filmové osoby. A tak se nikdo nemůže divit, že u nás potkáte indiánku se svým bratrem, krásný pichlavý rozkvetlý kaktus, Marge ze Simpsonových, různé kouzelníky, sportovce a tanečnice, zvířátka… Pozadu nezůstali ani učitelé, kteří ač se předem nedomluvili, tak se shodli v přestrojení za zvířátka, a to pavouka, prasátko, slůně, berušku a tygra.

Celý rej jsme zahájili promenádou masek a potom následovaly soutěže družstev. Asi nejatraktivnější hrou zůstává „sedaná“, která je velmi dramatická. V letošním roce byl nejlepší Kuba Véle.

Na závěr každý z nás dostal sladkou odměnu a my se těšíme zase už na příští rok.

Maškarní rej se nám opět velmi vydařil!!!

 

Print Friendly, PDF & Email