okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 19. 03. 2019
Místo: ZŠ Turnov, hala Skálova ulice

V úterý 19. března jsme se zúčastnili florbalového turnaje pro 4. a 5. třídu, kde se mezi sebou utkaly venkovské školy. Naši školu jely reprezentovat hlavně ty děti, které docházejí na florbalový kroužek. Na turnaj přijelo celkem 8 týmů. Tyto týmy byly rozlosovány do dvou skupin.

První zápas jsme odehráli s výběrem dětí ze školy 28. října v Turnově. Vstup do turnaje se nám vydařil a připsali jsme si do tabulky první výhru – 3:2. Druhý zápas byl náročnější. Postavil se proti nám soupeř z Rovenska, kterému jsme podlehli 10:3. Poslední zápas skupiny jsme odehráli s dětmi z Jenišovic, který jsme vyhráli 4:2. Ve skupině jsme skončili druzí!

V semifinálovém duelu se proti nám postavil favorit turnaje ze školy Žižkova, který turnajem procházel bez škobrtnutí. Prohra 9:1 o našem dobrém výkonu možná nevypovídá, ale děti bojovaly jako lvi a nedávaly svou kůži zadarmo. Makaly až do posledního hvizdu.

V zápasu o 3. místo jsme se podruhé setkali s týmem z Rovenska. Poslední zápas turnaje pro nás bohužel vítězně nedopadl. Podlehli jsme Rovensku podruhé, tentokrát 6:2. Děti z Přepeř vybojovaly krásné 4. místo!!!

Musím ještě podotknout, že výprava z Přepeř byla nejmladší ze všech. Na soupisce jsme měli 6 skvělých třeťáků a jenom 4 páťáky. Všem florbalistům děkuji za skvěle odehraný turnaj, vzorné chování a výbornou reprezentaci školy.

Sestava + branky:

  • Dvorský Martin                     
  • Gross Daniel
  • Marek Jiří – 2 branky
  • Milichovská Eliška – 2 branky
  • Štefaníková Eliška – 2 branky
  • Štefaníková Ema – 1 branka
  • Hašlar Antonín – 2 branky
  • Melichar Daniel – brankář
  • Véle Jakub – 1 branka
  • Vintra Vítek – 3 branky

Tabulka a celkové pořadí viz přílohy:

Print Friendly, PDF & Email