okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 29. 03. 2019
Místo: Městské divadlo Turnov

Poslední březnový pátek jsme si zpříjemnili shlédnutím příběhů dvou oblíbených skřítků Křemílka a Vochomůrky. Čtyři členové zlínského divadelního souboru Scéna nás vtáhli do pohádkového světa plného legrace a písniček. Kromě Křemílka a Vochomůrky se na pódiu vystřídala celá řada pohádkových postaviček a zvířátek známých z knížky Václava Čtvrtka, například Růženka, Ohnivý mužíček, ježek, čmelák, housenka, motýl či neodolatelný tchoř Šuperka.

I když bylo představení zaměřené především na mladší děti, i naše čtvrťáky a páťáky přimělo k úsměvu a dobré náladě. Už se těšíme na další blížící se návštěvu divadla, která se uskuteční 16. 4. Čeká nás veselá pohádka O křišťálovém srdci.

Print Friendly, PDF & Email