okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 05. 04. 2019
Místo: ZŠ Příšovice

Naši sportovci získali druhé místo ve venkovském kole ve vybíjené

V pátek 5. dubna se konal turnaj ve vybíjené. Tradičně ho pořádala škola v Příšovicích. Do této sousední vesnice to máme „co by kamenem dohodil“, ale rozsáhlá rekonstrukce komunikací nám zkomplikovala dopravu. Ještě, že máme tak ochotné rodiče, kteří nás na turnaj dovezli i nás z turnaje přivezli. Jmenovitě: pan Véle, pan Dolanský, pan Marek (od dvojčat Markových) a paní Hrušková.

Turnaje se zúčastnily celkem 4 školy: ZŠ Přepeře, ZŠ Příšovice, ZŠ Pěnčín, ZŠ Mašov, Přepeřáci vstoupili do turnaje výhrou nad Mašovem a lehce si poradili i s týmem z Pěnčína. Největším soupeřem byl pro nás tým ze školy v Příšovicích. S Příšovicemi odehrály děti velmi vyrovnané utkání. Konečný stav byl 14:13 ve prospěch Příšovic. Děti z Přepeř tak vybojovaly skvělé druhé místo a s ním i postup do dalšího kola, které se koná 10. dubna v hale TJ v Turnově. Všem obrovská pochvala za vzornou reprezentaci naší školy.

Ještě jednou moc děkujeme rodičům za pomoc s dopravou! Zvláštní poděkování patří paní Koškové, babičce dětí Markových, která je naší stálou fanynkou. Děkujeme za podporu!

Sestava:

 • Gross Daniel
 • Král Richard
 • Jurišicová Veronika
 • Marková Aneta
 • Marková Tereza
 • Peštová Linda
 • Dolanský Lukáš
 • Véle Jakub
 • Vintera Vítek
 • Hora Petr
 • Hašlar Antonín

Ke stažení:

Print Friendly, PDF & Email