okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 10. 04. 2019
Místo: Turnov

Přepeřáci vybojovali třetí místo na okrskovém turnaji ve vybíjené

Ve středu 10. dubna jsme odjeli do Turnova na turnaj ve vybíjené. Od školy jsme odjeli autobusem, který pro nás a další vesnické školy zařídil pan Štrincl. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 družstev (ZŠ Žižkova, ZŠ 28. října, ZŠ Skálova, ZŠ Přepeře, ZŠ Příšovice, ZŠ Jenišovice). Souběžně také probíhal turnaj děvčat. Zde naše škola neměla zastoupení.

První zápas zvládl výběr z Přepeř skvěle, když porazil tým z „dívčajdy“. Druhý zápas jsme sehráli s „chlapajdou“ a končil pro nás také vítězně. Jako vítězové skupiny jsme čekali na druhý tým z druhé skupiny. Byl to tým z Příšovic, se kterým jsme se měli utkat o místo ve finále! První půlka utkání pro nás dopadla výborně. Bohužel v druhé půlce se nám nedařilo a utkání jsme prohráli 10:12. Poslední zápas turnaje jsme sehráli o třetí místo, opět s týmem z „chlapajdy“. Po nepodařeném zápasu s Příšovicemi už naše děti další prohru nepřipustily a získaly krásné třetí místo.

Děkuji všem zúčastněným za skvělou reprezentaci a vzorné chování na turnaji.

Sestava:

 • Dolanský Lukáš
 • Hora Petr
 • Vintera Vítek
 • Véle Jakub
 • Melichar Daniel
 • Marková Aneta
 • Marková Tereza
 • Peštová Linda
 • Štefaníková Eliška
 • Jurišicová Veronika
 • Hašlar Antonín

Ke stažení:

Print Friendly, PDF & Email