okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 30. 04. 2019
Místo: Turnov, Stadion FK

Ve čtvrtek jsme se jako postupující z turnaje v Přepeřích zúčastnili Okrskového turnaje – Turnovsko.

Ve skupině jsme nastoupili v prvním utkání proti favoritu celého turnaje družstvu ZŠ Skálova Turnov. V jednoznačném utkání jsme prohráli 0 – 10. Tato porážka nám určitě nepřidala a v dalším utkání nás čekala opět turnovská škola, tentokráte ZŠ 28. října. Po daleko vyrovnanějším průběhu jsme podlehli 2 – 3, když za nás skóroval Kuba a Lukáš.

V boji o 5. místo nás čekal tradiční soupeř ZŠ Mašov, se kterým jsme změřili síly už po třetí. A vedlo se nám opět velmi dobře. Své soupeře jsme porazili 5 – 1, branky vstřelili Kuba a Vítek po 2, poslední branku vstřelil Lukáš.

Děkuji všem klukům za bojovnost a snahu v každém utkání uspět.

Celkově jsme obsadili páté místo!!

Print Friendly, PDF & Email