okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 1. 12. 2019
Místo: náves Přepeře

Naše škola dostala výbornou příležitost zazpívat si na první adventní neděli u vánočního stromečku. Na tuto akci se přihlašovaly děti z 2., 3. a 5. třídy podle svého zájmu. Nakonec se nám sešlo 13 úžasných dětí, které zazpívaly celkem 8 vánočních písní a koled.

  1. Prosinec
  2. Rolničky
  3. Dědečku, dědečku, koleda
  4. Dej Bůh štěstí + Nikolka Černá – kytara
  5. Nesem Vám noviny
  6. Vondráši, Matóši
  7. Chtíc, aby spal
  8. Narodil se Kristus Pán

Všechny děti, které se zúčastnily chci moc moc pochválit za jejich skvělý výkon na koncertě. A také za jejich chuť do zpívání a přípravy koncertu samého. Děkuji za krásné strávení první adventní neděle.

Jmenovitě: Vašík Malý, David Donát, Ondra Marek, Róza Brebtová, Anička Mrázová, Verča Kontseba, Kája Kučerová, Natálka a Nikča Mocovy, Nikča Černá, Anežka Donátová, Lili Humlová, Míša Vávrová

Print Friendly, PDF & Email