okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 05. 03. 2020

Místo: Hala Turnov

Ve čtvrtek 05. 03. se konal ve sportovní hale TJ Turnov florbalový turnaj pro děti 4. a 5. ročníků základních škol. Na turnaj se přihlásily 4 týmy: ZŠ Žižkova, ZŠ 28. října, ZŠ Skálova a ZŠ Přepeře jako jediný zástupce vesnických škol.

Do branky statečně a dobrovolně zasedl Marťa Dvorský. Hráči do pole byli vybráni z florbalového kroužku. Tuto partu tvořilo celkem 9 borců a borkyň. Vytvořili jsme tak tři trojice (hrálo se 3+1). Nutno ještě říct, že část naší výpravy doplnili šikovní druháci!!! Na tento turnaj jsme přijeli sbírat zkušenosti, což se nám, myslím, povedlo. Přestože jsme všechny tři zápasy prohráli, tak si myslím, že naše děti „nedaly svou kůži lacino“. Vyzdvihnu ještě borce Ondru Marka, který vstřelil náš jediný gól. Pochvala patří ale všem účastníkům! Hlavně opět děkuji za vzorné chování na turnaji. Doufám, že si děti turnaj užily a také doufám, že jim vydrží chuť a zápal do tréninku, který mají nyní.

 

 

 

 

 

Sestava:

Róza Brebtová, Ondra Marek, Honza Kučera, David Donát (2. ročník)

Jirka Marek, Ela Štefaníková, Ela Milichovská, Emi Štefaníková, Marťa Dvorský, Amál Marková (4. ročník)

Print Friendly, PDF & Email