okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 28. 02. 2020

Místo: ZŠ Příšovice

V pátek 28. 02. se v Příšovicích konal turnaj ve vybíjené. Naše škola zde měla také své zastoupení. Do Příšovic vyrazilo v pátek ráno bojovat 11 dětí z Přepeř. Na turnaji bylo celkem 6 družstev: Příšovice A, Příšovice B, Přepeře, Mašov, Žižkova A, Žižkova B. Naše děti tedy odehrály 5 napínavých utkání. Do turnaje jsme vstoupili s lehkou nervozitou, ale další zápasy už probíhaly v pohodě. Přepeřáci se na turnaji umístili na děleném 3. místě společně s Mašovem. Děkujeme pořadatelům za uspořádání „cvičného“ turnaje.

Budeme se těšit 24. 03. na Preventan cup, opět v Příšovicích. Děkujeme také panu Melicharovi a panu Peštovi za pomoc s dopravou na turnaj i zpět.

 

 

 

 

 

Soupiska:

Anetka Peštová, Tom Melichar, Míša Vávrová, Filda Löffler, Eli Štefaníková, Emi Štefaníková, Eli Milichovská, Dáňa Gross, Jířa Marek, Anež Donátová a Ríša Král

Print Friendly, PDF & Email