okres Semily – příspěvková organizace

Všechno hezké jednou končí. A my jsme se letos na konci června museli rozloučit s našimi páťáky.

Tento školní rok byl plný neočekávaných změn a zejména jeho druhá polovina proběhla v úplně jiném řádu, než jsme byli zvyklí. Všichni jsme tím pádem přišli o mnoho příjemných akcí, které s sebou konec školního roku obvykle přináší. Museli jsme oželet školní výlet, sportovní i kulturní akce a hlavně školní akademii, která je vždy brána jako setkání s blízkými, ale i jako loučení s vycházejícími žáky.

Alespoň malé rozloučení jsme si ale nemohli odpustit a ve čtvrtek 25. 6. jsme vyrazili do Turnova. Občerstvili jsme se v cukrárně a energii ze sladkostí vybili na dětském hřišti u nádraží. Počasí nám přálo a tak jsme strávili pěkné dopoledne naposledy v kolektivu celé naší třídy.

V pátek při rozdávání vysvědčení jsme zavzpomínali na poslední dva roky, které jsme spolu prožili a vzájemně si popřáli hodně zdraví, pěkné prázdniny a páťákům dobrý start do další životní etapy. Páťáci, děkujeme, byli jste fajn!

St. Vaňková, tř. učitelka

Print Friendly, PDF & Email