okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 01. 09. 2020
Místo: ZŠ Přepeře 

Úterý 1. září bylo slavnostním dnem pro všechny školáky. Ti starší se vraceli do lavic po dvou měsících prázdnin, Ti nejmladší navštívili školu poprvé.

První třída se v letošním školním roce pěkně zaplnila. Přivítali jsme 16 nových žáčků, kteří přišli v doprovodu rodičů či prarodičů. Jak je již tradicí, všichni byli uvítáni starostou obce a poté ředitelem školy Mgr. Tomešem. Oba dětem popřáli hodně zdraví a školních úspěchů.

Následně se ujala slova třídní učitelka Mgr. Vaňková, která přítomným upřesnila informace týkající se chodu školy, rozvrhu hodin a potřebných pomůcek. Uvítací hodina utekla ve škole jako voda a všech 11 chlapců a 5 děvčat odcházelo domů s plnýma rukama. Děti dostaly hodnotné školní potřeby, které zajisté brzy využijí.

Všichni členové učitelského sboru ZŠ Přepeře jim přejí příjemné a klidné zahájení školní docházky, radost z úspěchů a hodně nových kamarádů.

Print Friendly, PDF & Email