okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 28. 01. 2021

Čas rychle běží a už tu máme pololetí školního roku 2020/2021. Byl to půlrok hodně neobvyklý a náročný pro děti, rodiče i učitele.

Žáci, kteří mohli v posledních měsících školu navštěvovat, tedy u nás děti z 1., 2. a 4. ročníku, si dnes odnesli domů vysvědčení. Pro prvňáčky to bylo jejich první a tak jsme se snažili, aby bylo nezapomenutelné. Prvňáci se celého půl roku pěkně a s chutí zapojovali do školní práce, někomu se dařilo více, někomu méně. U všech byla vidět veliká snaha a tak si odnesli domů spoustu zasloužených jedniček. Snad je povzbudí do dalších školních dní a budou naši školu navštěvovat úspěšně a radostně i v dalších ročnících.

Doufáme, že následující půlrok se ve zdraví sejdeme už se všemi žáky a užijeme si výuku se vším, co k ní patří.

Print Friendly, PDF & Email