okres Semily – příspěvková organizace

Část pátečního dopoledne jsme věnovali oslavě svátku všech čarodějnic. Po povídání a splnění úkolů z českého jazyka a matematiky jsme se mohli vrhnout do příprav. Během velké přestávky se někteří žáci naší školy rozhodli vyměnit svoje běžné oblečení a obličeje schovat za strašidelné masky.

Poté už si každá třída užívala dopoledne vlastním způsobem, a protože nám přálo počasí, děti si spoustu aktivit splnily i venku na hřišti či školní zahradě. Nechybělo výtvarné vytváření, vědomostní soutěže, pohybové hry ani tradiční překážková dráha s koštětem. Vítězové soutěží dostali drobné odměny, ale největší odměnou pro všechny byly zase nové společné zážitky. Děti odcházely ze školy správně naladěny na to pravé večerní čarodějnické veselí.

Print Friendly, PDF & Email