okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 24. 06. 2021

Dnes jsme se sešli před sedmou hodinou na vlakovém nádraží a společně jsme vyjeli vlakem na Malou Skálu.

Cesta vlakem rychle utekla a před námi stála první výzva, a to vrcholové stoupání na Kalich. Nikdo však na sobě nedal znát, že by to nezvládl. Na Kalichu jsme si vše v klidu prošli a nádherné okolí jsme si prohlíželi z vyhlídky „Kde domov můj“. Zde jsme se také nasvačili a během celého výletu jsme také dvakrát soutěžili a využili přírodních materiálů, které jsme zde našli.

Další naší zastávkou byla Zrcadlová koza, kde jsme se najedli a hlavně pořádně vyřádili na různých atrakcích. Tři nejodvážnější, Eliška, Anička a Rozinka, vyzkoušely teplotu Jizery a trochu si zaplavaly.

Potom jsme podél řeky Jizery došli na autobusové nádraží a do Přepeř se dovezli autobusem.

Výlet se nám vydařil, počasí nám vyšlo a všichni jsme byli spokojeni. Na závěr bych chtěl ještě poděkovat slečně vychovatelce Ondruchové za přípravu krásné trasy. 

Print Friendly, PDF & Email