okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 30. 06. 2021

Pět let uteklo jako voda a my jsme se letos na konci června museli rozloučit s našimi páťáky.

Tento školní rok byl poznamenaný pandemickou nákazou covidem a školní rok vlastně proběhl v úplně jiném řádu. Ve škole jsme strávili polovinu školního roku a druhou při online vyučování. Bohužel jsme přišli o plno krásných akcí. Museli jsme oželet společný školní výlet, sportovní i kulturní akce a hlavně školní akademii, která je vždy brána jako setkání s blízkými, ale i jako loučení s vycházejícími žáky.

Rozloučení s páťáky proběhlo ve čtvrtek na školní zahradě po výletě naší třídy. V pondělí jsme společně vyrazili do Turnova na zmrzlinu a další občerstvení v cukrárně. Počasí nám přálo, a tak jsme strávili pěkné dopoledne naposledy v kolektivu celé naší třídy.

Ve středu při rozdávání vysvědčení jsme zavzpomínali na celých pět let, které jsme spolu prožili. Popřáli jsme si krásné prázdniny plné sluníčka a také mnoho studijních úspěchů v září v Turnově a Kobylech.

Print Friendly, PDF & Email