okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 03. 11. 2021
Místo: Městské divadlo Turnov

Spolu s autory jsme letos zamířili do Afriky.

Brouzdali jsme se savanou a pozorovali hbité gepardy. V zátoce Walwis Bay jsme na kajaku se projížděli mezi dovádějícími lachtany. V parku Watterberg nás zase „pozlobily“ na parkovišti opice. V národním parku Etosha jsme byli svědky velké koupele stáda slonů, uviděli jsme plaché nosorožce, antilopy, zebry, plno druhů žiraf, šakalů, hyen a lvů.

Ve městě Opuvo jsme se setkali s červenými Himba, pestrobarevnými Demba a kmenem Herero, jehož ženy ještě stále nosí široké bohaté sukně a podivné rohaté turbany.

Výprava do Afriky se nám velmi líbila a my již čekáme na příští dobrodružství tentokráte zase v jiném světadíle.

 

     

Print Friendly, PDF & Email