okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 23. 12. 2021
Místo: TJ Turnov

První den vánočních prázdnin strávily děti z Přepeř sportovně. Celkem 16 (současných, minulých a možná i budoucích J ) žáků naší školy se zúčastnilo sportovního dopoledne v hale TJ Turnov pod záštitou florbalového oddílu TJ Turnov. Naše děti vytvořily týmy s dětmi z Turnova a vzniklo tak 5 týmů. Dopolední program měl florbalového ducha, ale nechyběly ani obratnostní soutěže. Na závěr se týmy utkaly ve florbalovém biatlonu s překážkami.

Díky dětem za vzornou reprezentaci naší školy a moc chválím za nasazení a chuť do zápasů a her.

Jmenovitě: David a Anež Donátovi, Mára a Tom Štejdýřovi, Ondra Marek, Honza Kučera, Róza Brebtová, Tonda Véle, Víťa Jirásek, Vojta Kolomazník, Ninka a Hubert Bulířovi, Štěpán a Adámek Bláhovi, Max Macoun, Albert Novotný.

Díky panu Vélemu a Kubovi Vélemu  měl odpolední turnaj pro dospělé své zástupce z Přepeř. Třeba příští rok postavíme celý tým rodičů J .

Foto z akce zde: https://www.florbalturnov.cz/galerie.html

Print Friendly, PDF & Email