okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 29. 04. 2022
Místo: Přepeře

V pátek 29.4. jsme ve škole část vyučování věnovali blížící se filipojakubské noci. Děti i učitelé si nachystali čarodějnické kostýmy a po velké přestávce jsme se sešli na místním hřišti s dětmi ze školky. Ty se tentokrát starších kamarádů téměř nebály, protože letos byly i ony v čarodějnických převlecích. Po chvíli společného hraní se školní čarodějný průvod vydal ještě k předškolákům na zahradu. Žáci zavzpomínali na hezké roky, které zde prožili, pozdravili paní učitelky i děti a vyrazili na promenádu po vsi. Zakončením akce byla běžecká soutěž na hřišti a vymýšlení originálních zaklínadel.

Páteční dopoledne se vydařilo, počasí nám přálo a skvělou tečkou byl chutný čarodějnický guláš ve školní jídelně. 

Print Friendly, PDF & Email