okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 21. 09. 2022
Místo: Městský stadion L. Daňka

Úterý 21. září byl pro naši školu velkým dnem. Naše družstvo ve složení Evelin Stachová, Rozálie Brebtová, David Donát a Ondřej Marek se zúčastnilo 2. republikového finále v 3boji.

Celý program začal vlastně velmi zajímavou besedou s reprezentanty ČR, kteří začínali na atletickém oválu v Turnově, a to chodkyní Eliškou Martínkovou a vícebojařem Adamem Sebastianem Helceletem. Beseda byla velmi zajímavá, protože jsme se dozvěděli mnoho informací z profesionální atletiky i prvních „krůčků“ našich sportovců.

V poledne byl nástupem všech 30 družstev na atletický stadion slavnostně zahájeno Republikové finále. Do soutěže jsme nastoupili s velkým odhodláním a úsilím. Musím všechny moc pochválit, protože nejen s jednotlivými družstvy, ale i s chladným a deštivým počasím se museli po celou dobu poprat.

Celkové výsledky nás příjemně překvapily a udělaly velkou radost, protože jsme se vůbec v tak velké konkurenci vůbec neztratili.

V soutěži družstev jsme se umístili na 16. místě s celkovým počtem 5 174 bodů.

Ve štafetě jsme skončili na 17. místě v čase 40,2 s.

V soutěži jednotlivců startovalo mezi chlapci a dívkami 62 závodníků.

  1. místo – David Donát 1 521 bodů
  2. místo – Ondřej Marek 1 489 bodů
  3. místo – Evelin Stachová 1 104 bodů
  4. místo – Rozálie Brebtová 819 bodů

Ještě jednou naší čtveřici děkuji za vzornou reprezentaci školy!!!

                

Print Friendly, PDF & Email