okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 09. 11. 2022
Místo: Městské divadlo Turnov

Ve středu 9. listopadu se celá naše škola vypravila do turnovského divadla na tradiční cestopis manželů Motani. Tentokrát nám vyprávěli o své cestě po Amazonii, která byla jako vždy dobrodružná i veselá a hlavně plná zajímavých míst, zvířat i lidí. Na fotografiích a ve videích jsme se dozvěděli něco málo o životě místních indiánských kmenů, u kterých nás pobavili jejich domácí mazlíčci – roztomilí lenochodi. Promítání nás zavedlo do rušného města, na hladinu obří Amazonky, ale i do útrob hustého pralesa nebo na mořské pobřeží. Dozvěděli jsme se mnoho ohromujících informací o tomto veletoku a poznali spoustu zajímavých i děsivých zvířat – od roztomilých opiček a mořských koníků, přes divoké růžové delfíny až po jedovaté hady a pavouky nebo zubaté piraně a kajmany. Myslím, že každý si v té spoustě obrázků a příběhů našel něco zajímavého a že za rok se na novou show opět s radostí vypravíme.

  

Print Friendly, PDF & Email