okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 20. 12. 2022
Místo: ZŠ Přepeře

Blíží se konec kalendářního roku a toto období je naší škole tradičně spjato s předvánočním posezením u čaje. To letos proběhlo v úterý 20. 12. Po dvou hodinách učení se všichni žáci sešli ve třídě p. uč. Zakouřilové a za klavírního doprovodu p. vychovatelky si zazpívali několik koled. Po tomto navození příjemné vánoční atmosféry se už žáci s učiteli rozešli do svých tříd vyzdobených stromečky, pod kterými našli spoustu dárků, které si vzájemně připravili. Radost z nich byla veliká a do oběda bylo o zábavu postaráno. Děti si pohrály, popovídaly a už se těšily na následující den, který byl ve znamení vánočních her.

            Tím jsme letošní výuku zakončili.
            V novém roce se opět uvidíme 03. 01. 2023.
            Tak ať se nám v něm všem dobře daří!

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email