okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 30. 06. 2023
Místo: ZŠ Přepeře

Nikdo se z nás ani nenadál a konec školního roku je tu.

Ve čtvrtek jsme ještě celá škola navštívili sportovní areál Maškova zahrada, kde jsme se osvěžili v koupališti na různých atrakcích. Vyzkoušeli jsme tobogany ve formě vln, překonávali dráhu umístěnou ve vodě, volně si zaplavali a také si nezapomněli koupit něco dobrého k snědku.

V pátek ráno jsme se sešli v tomto školním roce 2022/2023 naposledy. Do školy jsme přišli slavnostněji oblečeni s očekáváním pěkného vysvědčení. Rozloučili jsme se s našimi páťáky a páťáčkami, na které budeme dlouho vzpomínat pro jejich kamarádskou a družnou partu. Popřáli jsme jim, aby se jim v nové škole v Turnově líbilo a dařilo se jim všem alespoň tak, jako u nás. Někteří žáci kromě vysvědčení obdrželi i nějaké dárky jako odměny za svědomitou práci, aktivitu, sběr papíru či sportovních úspěchů.

Nakonec jsme se všichni rozloučili, popřáli si krásné a klidné prázdniny, dovolenou a šťastný návrat do školních lavic 4. září.

Rád bych se rozloučil s paní Mgr. Kamilou Zakouřilovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

A na úplný závěr bych se velmi rád se všemi rozloučil také já sám a poděkoval za dlouhodobou spolupráci ve funkci ředitele školy. Nové paní ředitelce Mgr. Stanislavě Vaňkové přeji mnoho úspěchů, štěstí a klidné období v její funkci.

Mgr. Břetislav Tomeš

Print Friendly, PDF & Email