okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 09. 11. 2023
Místo: Sokolovna Přepeře

Jestli potřebujete nabít přívalem pozitivní energie, pozvěte si na to Emongo. Tak jsme to udělali i my a 9. 11. v přepeřské Sokolovně proběhlo moc pěkné a interaktivní představení této africké taneční a hudební skupiny.

Emongo tvoří dva sympatičtí chlapíci, kteří nás na začátku zasvětili do odlišností života v jejich rodném Kongu. Protože žijí v České republice už 17 let, docela dobře jsme jim rozuměli. Povídání bylo poučné i úsměvné, děti se dozvěděly spoustu informací o Africe, o Kongu a zapřemýšlely o tom, že ne všichni lidé na světě žijí v blahobytu. Ale to hlavní mělo teprve přijít. Po nenápadném tleskání a bubnování se nálada uvolňovala a africké tance nakonec strhly každého. Tancovali učitelé, děti, proběhla taneční soutěž a všichni se dobře bavili.

Na závěr programu si mohly děti koupit dárky z Afriky. Program byl výborný, za rok se zase těšíme a všem Emongo doporučujeme!

Print Friendly, PDF & Email