okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 03. 12. 2023
Místo: Obec Přepeře

Máme tu předvánoční čas plný příjemného očekávání a jeho začátek je již tradičně spjatý se setkáváním u ozdobených vánočních stromů, s příjemným povídáním, zpíváním koled a ochutnáváním různých voňavých dobrot.

První adventní neděle tento rok vyšla na 3. 12. a i počasí pomohlo vytvořit pravou vánoční atmosféru. Přepeřská náves byla jako pocukrovaná sněhem, který si zejména děti dosyta užívaly. Samotné rozsvěcení bylo zahájeno v 17 hodin milým proslovem pana starosty, který všechny přivítal a popřál jim příjemný a klidný adventní čas. Potom už přišla velká chvíle nás školáků. Děti za hudebního doprovodu paní vychovatelky zpívaly, co jim síly stačily a pochlubily se s chutí zazpívanou kolekcí vánočních koled a písniček. Odměna, kterou jim byl kromě potlesku horký čaj a sladkosti, určitě přišla k duhu. Letos poprvé se naše škola prezentovala také dětskými vánočními výrobky, které se líbily a měly úspěch.

Setkání pod rozsvíceným vánočním stromem bylo i přes mrazivé teploty hřejivé a podle úsměvů na tvářích zúčastněných dětí i dospělých se i letos vydařilo. Žáci a učitelé naší školy přejí vám všem poklidné a spokojené adventní dny.

Print Friendly, PDF & Email