okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 08. 04. 2024
Místo: Stadion L. Daňka

Ve pondělí naše škola měla naplánované školní kolo atletické všestrannosti 3boj s Adamem.

Za krásného letního počasí jsme odjeli autobusem na Stadion L. Daňka. Po krátkém rozcvičení pod vedením paní učitelky Grofové jsme se přichystali na první disciplínu, a to sprint na 50 m. Po malém odpočinku jsme se rozešli do dvou sektorů, a to vrhačského a dálkařského. Zde jsme absolvovali shodně 3 pokusy ve skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem.

Všichni tento trojboj brali velmi vážně, protože se zároveň jednalo o nominaci na další připravované kolo Turnov – venkov, které se uskuteční v pondělí 29. dubna.

Přejeme všem vybraným závodníkům a závodnicím mnoho úspěchů, zlepšení svých osobních výkonů a radost z postupu do dalších kol.

Print Friendly, PDF & Email