okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 26. 04. 2024
Místo: Hřiště FK Přepeře

ZŠ Přepeře tradičně pořádala Mc Donald’ s Cup malých škol na hřišti FK Přepeře.

Celý turnaj jsme uspořádali s jednodenním zpožděním kvůli velmi špatnému počasí. Že jsme udělali dobře, se právě dnes ukázalo. Za chladného, ale pěkného počasí se na hřišti sešlo doposud nejvíce přihlášených družstev v historii pořádání turnaje, a to celkem osm.

Družstva byla rozdělena do dvou skupin.

Skupina B – ZŠ Mašov, Mírová pod Kozákovem a Příšovice.

Skupina M – ZŠ Hrubá Skála, Pěnčín, Přepeře, Radostín a Všeň.

Maratón 13 zápasů jsme zvládli na výbornou a závěrečné poděkování vedoucích jednotlivých týmů je toho dokladem.

Náš tým bojoval v každém zápase naplno, ale bohužel se nám nepodařilo zvítězit ani v jednom utkání. Nutno poznamenat, že mnohdy nám ke vstřelení branky chybělo opravdu to pověstné štěstíčko. Velkým kladem bylo, že tým fungoval jako parta. Těšíme se již na příští ročník turnaje. Pochválit bych chtěl všechny hráče za snahu. 

Střelci našich branek: Prokop 2, Fanda, Pepa, Vítek po 1.

Na závěr bych chtěl poděkovat majiteli FK Přepeře panu Kupkovi za propůjčení stadionu a hladkého zajištění celého turnaje. Dále přikládáme
kompletní výsledky a další zajímavosti z turnaje.

                       

             

Print Friendly, PDF & Email