okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 14. 04. 2024
Místo: Jindřichův Hradec

Denis tancuje pod vedením tanečního klubu Impulz v Mnichově Hradišti a trenérkou Ivetou Polivkovou. Letos se zúčastnil své první soutěže v kategorii miniKids Show dance s vystoupením, které nese název Jak zachránit posledního draka, za které si se svými spolutanečníky odnesli krásnou bronzovou medaili. Dále soutěžil v kategorii Kids cheerleaders s vystoupením s názvem Ve škole čar a kouzel, kde ztvárnil postavu Harryho Pottera. Za toto vystoupení si děti odnesli zlatou medaili a za obě vystoupení si vysloužili nominaci na Mistrovství Čech, které se bude konat 10.5. v Litoměřicích. Čeká nás ještě spousta soutěží a doufejme, že i postup na Mistrovství ČR 8.6 v Praze.

                       

Print Friendly, PDF & Email