okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 30. 04. 2024
Místo: Hřiště Přepeře

Svátek všech čarodějnic připadl tento školní rok na úterý. Rozhodli jsme se, že si alespoň dvě hodinky z tohoto dne hezky užijeme v kostýmech a při soutěžích s čarodějnickou tématikou.

V 10 hodin jsme se na travnatém hřišti všichni sešli i s kamarády ze školky. Ve spolupráci s jejich šikovnými p. učitelkami jsme vytvořili sedm stanovišť, kde děti různého věku plnily čarodějnické úkoly. Jednalo se o „let na koštěti“, hod a přeskok koštěte, házení míčků do klobouku nebo papírové figuríny, hádání věcí pomocí hmatu a postřehovou hru. Během hodinky měla většina malých čarodějnic a čarodějů svou čarodějnou kartu plnou zvířátkových razítek za splněné úkoly a všichni tak mohli dostat malou odměnu za vynaloženou snahu. „Školkáčci“ poté odešli na oběd. My jsme se ještě chvíli bavili fotodokumentací našich tříd a po úklidu vyrazili zpět ke škole.

Čarodějnický den se vyvedl, počasí nám přálo a těšíme se na další společné akce i s dětmi ze školky.

Print Friendly, PDF & Email