okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 25. 06. 2024
Místo: Hřiště Přepeře

V rámci Olympijského dne, který každoročně pořádá pan Štrincl v Turnově, jsme si udělali vlastní soutěž, a to atletické skotačení. Na začátku pan Tomeš ještě připomněl blížící se XXXIII. LOH v Paříži a jejich význam.

Letos jsme soutěžili ve dvou disciplínách. Nejprve jsme všichni se snažili uspět v „olympijském pětiboji“, který se skládal z těchto disciplín: hod plným míčem na dálku, překážková dráha, skok z místa, skoky ze strany sounož a hod raketkami na výkon. Druhou, neméně náročnou disciplínou, byl přespolní běh přibližně na 400 m za velkého tepla. Musím říci, že každý z atletů se snažil co nejvíce a mnozí nás svými výkony překvapili. Výsledky přikládáme.

Olympijskému dni jsme věnovali celé dopoledne a myslím si, že nebyl mezi námi nikdo, kdo by i to neužil. S konečnými výsledky budeme seznámeni a slavnostně budou vyhlášeny poslední den školního roku před předáváním vysvědčení.

Škoda jen, že někteří žáci či žákyně se tohoto dopoledne nezúčastnili.

Ještě bych chtěl poděkovat panu Štrinclovi za pomoc a ceny, které nám přivezl, bývalé paní učitelce Vdovičíkové, která nám přišla ochotně pomoci, a všem pedagogům, kteří s celou organizací sportovního dopoledne pomohli.

             

Print Friendly, PDF & Email