okres Semily – příspěvková organizace

Termín: 20.9.2019
Místo: Kozákov

Páteční dopoledne 20. 9. si žáci prvního, druhého a pátého ročníku zpříjemnili výletem na Kozákov, kde se již několik let pravidelně koná akce semilské PPP a SPC s názvem Den prevence. Tento den je věnován žákům prvního stupně škol z blízkého okolí.

Letošní rok byl tématicky zaměřen na zdravý životní styl a i díky krásnému počasí si děti tento den opravdu užily. Žáci vytvořili pětičlenné skupinky, které pod vedením páťáků absolvovaly okruh s pěti stanovišti. Zde plnili zábavné, ale i poučné úkoly. Došlo na seznámení s jógou, na poznávání bylinek i na překážkovou dráhu, kde si děti ověřily svou tělesnou zdatnost. Dalším úkolem bylo poznávání ovoce a zeleniny s následnou diskuzí o zdravé či nezdravé stravě.

Dopoledne proběhlo v příjemné atmosféře, noví prvňáčci se pěkně zapojili do probíhajících aktivit a nezbývá, než poděkovat organizátorům a těšit se na další ročník.

Pozvánka – Kozákov 2019

Print Friendly, PDF & Email